Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanı’nın Mesajı

2000 li yıllarda genç bir girişimci ve küçük bir girişim olarak çıktığımız bu yolda  bugün artık “Yeni nesil Telekom Operatörü” sloganı ile ülkemize ve insanımıza hizmetlerimizi çeşitlendirerek devam ettiriyoruz.

Geçirdiğimiz 18 yılda evlerimizde ve iş yerlerimizde 24Kbps dial-up bağlantılardan bugün 100Mbps gibi hızları görmüş durumdayız. Bakır telefon hatlar ile internetin yerini Türkiye’ nin dört bir yanında fiber kablolar üzerinden erişim sağlanan data hizmetleri aldı.

İletişim sektörü baş döndürücü bir hızla gelişirken, bizlerde gelişen bu teknoloji ile geliştik. Ancak o günlerden, bugünlere tek bir şeyimizi hiç değiştirmedik ve asla değiştirmeyeceğiz; “TELUS’ da müşterilerimizin ihtiyaçları her şeyin önünde gelir!”

TELUS’ da herbiri kendi alanına hakim, odak noktaları sürekli gelişim ve müşteri memnuniyeti olan genç ve dinamik bir ekip ile yola çıktık. Bu ekip sürekli olarak müşterilermize yeni teknolojileri daha avantajlı şekilde sunmak için durdurak bilmeden çalışıyor.

TELUS’ un avantajlarla dolu dünyasında  bizim için en büyük taahhüdünüz mutluluğunuz ve herzaman gülen yüzünüzdür. Bunun için sizlere her türlü altyapısal esnekliği sağlıyoruz. Bu sayede müşteri profilimize uygun butik hizmetler sağlayabilmeyi en büyük artımız olarak görüyoruz.

TELUS çatısında altındaki tüm ekibimiz iletişimin özgürlük olduğunu bilir bu yüzden biz iletişimi sınırlandırmıyor aksine mümkün olan en yüksek seviyelerde sizlere sunuyoruz.

Çıktığımız bu yolda bizi biz yapan müşterilerimize, değerlerimize sahip çıkan mesai arkadaşlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum.

Onur Ünlü
Yönetim Kurulu Başkanı