TELUS Bulut Depo

TELUS Bulut Depo ile videolarınızı, fotoğraflarınızı, işinizle ilgili kritik dosyalarınızı veya önemli bilgilerinizi bilgisayarınız veya harici diskleriniz yerine daha güvenli Telus veri merkezinde depolar.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 1. 1
  TELUS Bulut Depo nedir?
  • TELUS Bulut Depo, kişisel videolarınızı, fotoğraflarınızı, işinizle ilgili kritik dosyalarınızı veya önemli bilgilerinizi bilgisayarınız veya harici diskleriniz yerine daha güvenli Telus veri merkezinde depolar. Böylece bilgilerinize ister bilgisayarınızdan ister tabletinizden ya da akıllı telefonunuzdan kolayca ve güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.
 2. 2
  TELUS Bulut Depo kimler için ideal?
  • ​​Teknolojiyi kullanan ve sürekli dijital veri üreten.
  • Yüksek boyutlu verilerini güvenli bir yerde saklamak veya arşivlemek isteyen.
  • Bilgilerine her an her yerden istediği cihazla erişmek isteyen.
  • Bilgilerinin güvenliğinden ve sistemlerinin kesintisizliğinden emin olmak isteyen.
 3. 3
  TELUS Bulut Depo avantajları nelerdir?

  ​Kolay Erişim
  TELUS Bulut Depo’daki dosyalarınıza; Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemlerinde aynı hesabı kullanarak erişebilirsiniz. Böylece bilgileriniz sürekli erişilebilir ve güncel olur.

  Yüksek Güvenlik ve Sürekli Erişim
  Depoladığınız ve yedeklediğiniz tüm dosyalarınız ileri teknoloji ile donatılmış Telus veri merkezinde banka seviyesinde güvenli ve şifrelenmiş olarak tutulmaktadır. TELUS Bulut Depo altyapısında yedekli olarak tutulan verilerinize her zaman erişebilirsiniz, veri kaybı yaşamazsınız.

  Özgürce Paylaşma
  Müzik, video, fotoğraf dahil tüm dosyalarınızı herhangi bir dosya paylaşım sitesi kullanmanıza gerek kalmadan gönderebilir, Facebook, Twitter gibi sosyal platformlarda anında paylaşabilirsiniz. Dilerseniz paylaştığınız dosya için bir şifre belirleyerek, sadece şifreyi bilen kişilerin dosyaya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

  Hızlı Dosya Transferi
  Telus fiber internet abonesi olarak yüksek boyutlu dosyalarınızı daha hızlı yükleyebilirsiniz.

  Otomatik Yedekleme
  Belirlediğiniz zaman aralığına göre bilgisayarınızın otomatik olarak yedeklenmesini sağlayarak, dosyalarınızı; bilgisayarınızın bozulması, harici diskinizin kaybolması veya çalınması gibi durumlara karşı koruyabilirsiniz.

NASIL BAŞVURABİLİRİM ?