VDSL Avantaj Paketleri Kampanyası

24 Mbps’ye kadar 100 GB VDSL 24 ay boyunca sabit fiyat avantajı ile ayda sadece 64,9 TL, üstelik kurulum ücretsiz!

 

24 Ay Taahhütlü

Hız
Aylık Toplam Kullanım Miktarı (Kota)
Aylık Toplam
Kampanya Bedeli*

24 Mbps' ye kadar

100 GB
64,9 TL
200 GB
69,9 TL
32 Mbps' ye kadar
100 GB 69,9 TL
200 GB
74,9 TL
35 Mbps' ye kadar
100 GB 74,9 TL
200 GB
79,9 TL
50 Mbps' ye kadar 200 GB
89,9 TL
100 Mbps' ye kadar 200 GB
99,9 TL

(*): Kampanya kapsamındaki aylık toplam kampanya bedeline tüm vergiler dahildir.

> ​Esnek Telus Ev İnterneti. VDSL Avantaj Paketleri Kampanyası kapsamındaki İnternet Paketleri kotasında otomatik olarak durur.
> Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil.
> Eve kadar ücretsiz modeminizi getirip, evde ücretsiz kurarız. Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

> Kampanya 01 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
> Kampanya Telus İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
> Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Telus internet müşterileri Telus tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Telus aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
> Kampanya 24 ay taahhütlüdür. Taahhüt süresi (24 ay) bitiminden itibaren kampanya dâhilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
> Telus müşteri hizmetleri 0850 602 0 222, www.telus.com.tr, Telus yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
> Telus’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Telus tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,00 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
> Kampanya kapsamında yeni VDSL müşterileri için kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 280 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
> Modem stoklarla sınırlıdır ve Telus mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Telus Abone Merkez’lerine veya Telus merkezine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Telus vergiler dahil 300 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
> Telus internet paketleri kapsamında verilen modemlerin markasını seçme hakkı bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
> Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 5 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret paket ve ücretlendirme bölümünde gösterilen tablodaki aylık toplam kampanya fiyatına dahildir.
> Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
> VDSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
> Kampanyadan yararlanabilmek için hattın VDSL teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
> Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullanabilecektir.
> Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
> Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
> Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
> VDSL Avantaj Paketleri kampanyasına gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Telus abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
> VDSL İnternetinizi Telus tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 280 TL nakilde kurulum ücreti faturanıza yansıtılır.
> Telus yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
> Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Telus böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Telus, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
> Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.telus.com.tr adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
> İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
> Varsa Telus diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
> Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 602 0 222 Telus Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.telus.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.
> Telus, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
> Telus kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar.

› Telus bireysel abonesi olup Kampanya'ya dahil olmak için aşağıdaki başvuru adımlarını takip ediniz;

1. Telus Abonelik Sözleşmesinin çıktısını alarak ilk sayfasındaki "Bireysel Abone Kimlik Bilgileri" ve son sayfasındaki "Talep Edilen Hizmet Türü" bölümlerini doldurunuz,
2. Telus Abonelik Sözleşmesinin ilk sayfasındaki "Sözleşme İmza Bölümü" ile son sayfasındaki "Abone İmza Yetkisi" bölümlerini imzalayınız,
3. Kampanya Taahhütnamesinin çıktısını alarak bütün sayfaların sağ alt köşesinde bulunan "Abone İmza" bölümünü imzalayınız,
4. TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi (Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport),
5. Bilgileriniz ile doldurup imzalamış olduğunuz "Telus Abonelik Sözleşmesi" ve "Kampanya Taahhütnamesi" ile "Kimlik Belgesi Fotokopisini" kargo adresimize göndermeniz gerekmektedir.    

Aşağıda bulunan Başvuru Evrakları'nın üzerine tıklayarak çıktılarını alabilirsiniz;


Telus Abonelik Sözleşmesi Kampanya Taahhütnamesi

> Kampanyaya başvurmak için www.telus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz, 
> 0850 602 0 222'den Telus Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz,
> Herhangi bir Telus Bayisi'ne uğrayarak internet sahibi olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. 1
  VDSL Avantaj Paketleri Kampanyası Nedir?

  Kampanya 24 ay taahhütle sunulur. Kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dâhil ve kurulum ücretsizdir.
  Kendini Bilen paketinizde aynı fatura ayı içinde seçmiş olduğunuz 100 GB veya 200 GB kullanıma ulaştığınızda siz herhangi bir işlem yapmadan internetiniz durur. Böylece süpriz fatura derdi de olmaz. Bir sonraki ay yine seçtiğiniz paketin kotasına göre 100 GB veya 200 GB kotanızla başlarsınız.

 2. 2
  VDSL Avantaj Paketleri Kampanyasından kimler faydalanabilir?

  Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Telus müşterileri Telus tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Telus aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.   ​

 3. 3
  Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  ​​Kampanya 01 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 4. 4
  Kampanyaya nasıl katılacağım?

  Telus müşteri hizmetleri 0 850 602 0 222, www.telus.com.tr, Telus yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

 5. 5
  Kampanyanın taahhüt süresi nedir?

  ​Taahhüt süresi 24 aydır. ​

 6. 6
  Kampanyanın taahhüt süresi sona erdikten sonra nasıl ücretlendirilirim?

  ​Kampanya taahhüt süresi sona erdikten sonra aynı veya herhangi başka bir kampanyaya yeni taahhüt verilmediği durumda güncel internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. İlgili ay içinde seçtiğiniz paketinize ait 100 GB veya 200 GB kullanıma ulaştığınızda siz herhangi bir işlem yapmadan internetiniz durur. Böylece süpriz fatura derdi de olmaz. Bir sonraki ay yine seçtiğiniz paketin kotasına göre 100 GB veya 200 GB kotanızla başlarsınız.

 7. 7
  Kampanyanın taahhütsüz seçeneği var mıdır?

  ​Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.​

 8. 8
  Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim?

  ​Aktivasyon 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.

 9. 9
  Kurulum ücreti alınmakta mıdır?

  ​Kurulum 24 aylık taahhüdünüzle birlikte ücretsiz verilmektedir. Kampanya iptal bedeline dâhildir.​

 10. 10
  Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

  ​Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 5 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir. Modem Telus mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.​

 11. 11
  Kampanya süresi içinde farklı kampanyalarından yararlanabilir miyim?

  ​Taahhüt süresi içerisinde bu kampanyadan geçişe uygun mevcut müşteri kampanyalarına geçebilirsiniz.

 12. 12
  Bu kampanyadan yararlanıp diğer İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?

  ​Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indirimi yapılamamaktadır.​

 13. 13
  Kampanya kapsamında sunulan paketlerin taahhütsüz tarife fiyatları nedir?

  ​Kampanya kapsamında sunulan paketlerin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: ​

  Hız
  Aylık Toplam Kullanım Miktarı (Kota)
  Taahhütsüz
  Tarife Fiyatı

  24 Mbps’ ye kadar
  100 GB
  99,9 TL
  24 Mbps’ ye kadar 200 GB
  109,9 TL
  32 Mbps’ ye kadar
  100 GB
  104,9 TL
  32 Mbps’ ye kadar 200 GB 114,9 TL
  35 Mbps’ ye kadar
  100 GB
  109,9 TL
  35 Mbps’ ye kadar 200 GB 119,9 TL
  50 Mbps’ ye kadar
  200 GB
  129,9 TL
  100 Mbps’ ye kadar 200 GB 139,9 TL
 14. 14
  Kampanya taahhüt süresi içinde aboneliğimi iptal etmem durumunda ne olur?

  ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, yeni ve varsa mevcut müşteri geçişlerinde sağlanan aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.​

 15. 15
  Kampanyanın Upload hızları nedir?

  ​Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullanabilecektir.​

 16. 16
  Kampanya süresi içinde Telus sabit telefon hizmetlerinden yararlanabilir miyim?

  Kampanya kapsamında isterseniz Telus ALO (sabit telefon) hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Telus’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz.  

 17. 17
  Kampanya kapsamında minimum kullanım ücreti numara tahsis durumunda uygulanmakta mıdır?

  ​Kampanya kapsamında numara tahsis ile ALO hizmeti alınması durumunda aksi Telus tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 5 TL minimum kullanım ücreti uygulanır.​

 18. 18
  Damga Vergisi Ödeyecek miyim?

  Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.​​

 19. 19
  Aylık Toplam Kullanım Miktarı neyi ifade etmektedir?

  ​Ayl​ık Toplam Kullanım Miktarı kota kapsamında sunulan download (indirme) ve upload (yükleme) toplam kullanımlarınızın kotasını GB kapsamında belirtmektedir.