Limitsiz ADSL Kampanyası

Telus ev interneti’ne gelenlere 16 Mbps’ye hızına kadar limitsiz internet, 84,9 TL’den başlayan fiyatlarla üstelik kurulum ücretsiz!

 

 

12 Ay Taahhütlü

Hız
Aylık Toplam Kullanım Miktarı (Kota)
Aylık Toplam
Kampanya Bedeli

8 Mbps' ye kadar
Limitsiz
84,9 TL
12 Mbps' ye kadar
Limitsiz 94,9 TL
16 Mbps' ye kadar
Limitsiz 99,9 TL

 

> Telus Ev İnterneti. Limitsiz ADSL Kampanyası'na Gelenlere Yüksek Hızlarda Limitsiz İnternet 84,90 TL'den başlayan fiyatlarla!
> Fatura Sürprizi Yok! Kampanya fiyatlarımıza her şey dahil.
> Herhangi bir bağlantı ücreti de ödemezsiniz.

> Kampanya 01 Temmuz 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
> Kampanya Telus İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulmaktadır.
> Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Telus internet müşterileri Telus tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Telus aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
> Kampanya 12 ay taahhütlüdür. Taahhüt süresi (12 ay) bitiminden itibaren kampanya dâhilinde seçtiğiniz paketin yürürlükteki tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.
> Telus müşteri hizmetleri 0850 602 0 222, www.telus.com.tr, Telus yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
> Telus’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Telus tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 5,00 TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
> Kampanya kapsamında yeni ADSL müşterileri için kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 280 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
>
Kampanya dahilinde modem verilmemektedir. Modemi olmayan müşterilerimiz tüm vergiler dahil 250 TL peşin ödeyerek ADSL2 kablosuz modemi tarafımızdan satın alabilirler. > Telus dan modem satın alacak müşterilerimizin modem seçme hakları yoktur. Satışı yapılan modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
>
Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
> ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
> Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
> Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullanabilecektir.
> Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
> Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda o ana kadar tarife ücreti üzerinden almış olduğunuz indirimler, aktivasyon ücreti, kurulum ücreti, varsa “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında tarafıma yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak son faturanıza yansıtılır.
> Kampanya kapsamında taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz Paketiniz dışındaki diğer alt/üst paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.
> Limitsiz ADSL Kampanyası'na gelen yeni müşteriler için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. Dileyen aboneler kampanya aktiflendikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak veya Telus abone merkezleri üzerinden posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.​
> ADSL İnternetinizi Telus tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dâhil 280 TL nakilde kurulum ücreti faturanıza yansıtılır.
> Telus yasal sitelerden içerik indirmeyi destekler.
> Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Telus böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Telus, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.
> Kampanya kapsamında yararlanılan ses hizmeti ile taahhüt süresi bittikten sonra uygulanacak ücretler www.telus.com.tr adresinde yayınlanan mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
> İnternet hızı (download ve upload) sonuçları bazı faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu faktörler, sunucunun, ev/işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların (yönlendiricilerin) performansı ve sayısı; ev/işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan sunucuların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir. Tam performans almak için kablolu bağlantı tavsiye edilmektedir.
> Varsa Telus diğer katma değerli servisleriniz ayrıca faturalandırılır.
> Tüm kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı ve güncel bilgi için 0850 602 0 222 Telus Müşteri Hizmetleri'ni arayabilir veya www.telus.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.
> Telus, kampanya koşullarında değişiklik hakkını saklı tutar​.
> Telus kampanya süresini uzatma hakkını saklı tutar.

› Telus bireysel abonesi olup Kampanya'ya dahil olmak için aşağıdaki başvuru adımlarını takip ediniz;

1. Telus Abonelik Sözleşmesinin çıktısını alarak ilk sayfasındaki "Bireysel Abone Kimlik Bilgileri" ve son sayfasındaki "Talep Edilen Hizmet Türü" bölümlerini doldurunuz,
2. Telus Abonelik Sözleşmesinin ilk sayfasındaki "Sözleşme İmza Bölümü" ile son sayfasındaki "Abone İmza Yetkisi" bölümlerini imzalayınız,
3. Kampanya Taahhütnamesinin çıktısını alarak bütün sayfaların sağ alt köşesinde bulunan "Abone İmza" bölümünü imzalayınız,
4. TC uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi fotokopisi (Nüfus cüzdanı, Ehliyet veya Pasaport),
5. Bilgileriniz ile doldurup imzalamış olduğunuz "Telus Abonelik Sözleşmesi" ve "Kampanya Taahhütnamesi" ile "Kimlik Belgesi Fotokopisini" kargo adresimize göndermeniz gerekmektedir.    

Aşağıda bulunan Başvuru Evrakları'nın üzerine tıklayarak çıktılarını alabilirsiniz;


Telus Abonelik Sözleşmesi Kampanya Taahhütnamesi

> Kampanyaya başvurmak için www.telus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz, 
> 0850 602 0 222'den Telus Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz,
> Herhangi bir Telus Bayisi'ne uğrayarak internet sahibi olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

 1. 1
  Limitsiz ADSL Kampanyasından kimler faydalanabilir?

  ​Bu kampanyadan yeni ve mevcut Telus ADSL müşterileri, ADSL altyapı destekleme durumuna göre ve 12 ay abonelik taahhüdü vermeleri şartıyla yararlanabilirler.​

 2. 2
  Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?

  ​​Kampanya 01 Temmuz 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

 3. 3
  Kampanyaya nasıl katılacağım?

  Telus müşteri hizmetleri 0 850 602 0 222, www.telus.com.tr, Telus yetkili satış kanallarından kampanyaya katılabilirsiniz.

 4. 4
  Kampanyanın taahhüt süresi nedir?

  ​Taahhüt süresi 12 aydır. ​

 5. 5
  Kampanyanın taahhüt süresi sona erdikten sonra nasıl ücretlendirilirim?

  ​Kampanya taahhüt süresi sona erdikten sonra aynı veya herhangi başka bir kampanyaya yeni taahhüt verilmediği durumda güncel internet tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

 6. 6
  Kampanyanın taahhütsüz seçeneği var mıdır?

  ​Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.​

 7. 7
  Aktivasyon ücreti ödeyecek miyim?

  ​Hayır, Aktivasyon ücreti yeni aboneliklerde vergiler dahil 120 TL kampanya kapsamında alınmamaktadır. İlgili aktivasyon bedelleri kampanya iptal bedeline dahildir. ​

 8. 8
  Kurulum ücreti alınmakta mıdır?

  Telus’a yeni ADSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 280 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Bu bedel kampanya iptal bedeline dahildir.​

 9. 9
  Kampanya kapsamında modem ücretsiz midir?

  ​Kampanya kapsamında modem verilmemektedir. Modemi olmayan müşterilerimiz tüm vergiler dahil 250 TL peşin ödeyerek ADSL2 kablosuz modemi tarafımızdan satın alabilirler.

 10. 10
  Kampanya süresi içinde farklı kampanyalarından yararlanabilir miyim?

  ​Kampanya taahhüt süresi içinde diğer Telus ADSL/Yalın ADSL ve VDSL/Yalın VDSL kampanyalarına geçiş yapılabilmektedir.​

 11. 11
  Bu kampanyadan yararlanıp diğer İnternet Servis Sağlayıcı iptal indiriminden yararlanabilir miyim?

  ​Bu kampanya kapsamında diğer internet servis sağlayıcı iptal indirimi yapılamamaktadır.​

 12. 12
  Kampanya kapsamında minimum kullanım ücreti numara tahsis durumunda uygulanmakta mıdır?

  ​Kampanya kapsamında numara tahsis ile ALO hizmeti alınması durumunda aksi Telus tarafından duyurulmadıkça tüm vergiler dâhil 5 TL minimum kullanım ücreti uygulanır.​

 13. 13
  Kampanyadan 12 ay taahhüt süresinden önce iptali durumunda “cayma bedeli” olarak ne ödeyeceğim?

  ​Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda abonelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin [(varsa) yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 120 TL aktivasyon ücreti, (varsa) tüm vergiler dahil 280 TL kurulum ücreti, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır. ​

 14. 14
  Damga Vergisi Ödeyecek miyim?

  Bir defaya mahsus olmak üzere yeni müşterilerde seçtiğiniz pakete göre ilgili kampanya taahhütnamesinin imzasından doğacak olan tutarın binde 9,48’i oranında tutarda damga vergisi yansıtılacaktır.​​

 15. 15
  Kampanya kapsamında sunulan paketlerin taahhütsüz tarife fiyatları nedir?

  ​Kampanya kapsamında sunulan paketlerin taahhütsüz tarife fiyatları aşağıdadır: ​

  Hız
  Aylık Toplam Kullanım Miktarı (Kota)
  Taahhütsüz
  Tarife Fiyatı

  8 Mbps’ ye kadar
  Limitsiz
  139,9 TL
  12 Mbps’ ye kadar Limitsiz 169,9 TL
  16 Mbps’ ye kadar
  Limitsiz

  194,9 TL

 16. 16
  Kampanyanın Upload hızları nedir?

  ​Kampanya kapsamında sunulan hız seçeneklerinin upload hız değeri 800 kbps’dir. Kullanıcı ilgili upload hızı kapsamında hattının desteklediği en yüksek hızı kullanabilecektir.​

 17. 17
  Kampanya süresi içinde Telus sabit telefon hizmetlerinden yararlanabilir miyim?

  Kampanya kapsamında isterseniz Telus ALO (sabit telefon) hizmetinden mevcut telefon numaranızı taşıyarak ya da Telus’dan yeni bir sabit telefon numarası alarak yararlanabilirsiniz.  

 18. 18
  Kampanya süresi içinde aboneliğimi başka bir paketle değiştirebilir miyim?

  ​Kampanya süresi boyunca sadece üst paketlere geçiş yapılabilmektedir. Alt paketlere geçiş yapılamaz; alt paketlere geçiş talep edilirse sağlanan indirimler ve / veya indirimli servisler kampanya iptal bedeli hesabına uygun olarak aboneye faturalandırılır. Taahhüt sürenizce ilk seçtiğiniz internet paketinizin dışında kampanya içindeki diğer paketlere geçilmesi durumunda geçiş yapılan paketin yürürlükteki, Web Sitesi’nde yayınlanan güncel ücretleri geçerli olacaktır.