Evden SMS

Çevrenize hızlı, etkin ve daha az maliyetli bir şekilde ulaşmanın yolu Evden SMS.

 

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 1. 1
  Evden SMS nedir?

  Evden SMS hizmeti ile arkadaşlarınıza ve çevrenize ekonomik yoldan ve etkin biçimde SMS ile ulaşabilirsiniz.​​​​​

 2. 2
  Evden SMS kimler için ideal?

  Tüm bireysel müşterilerimiz için idealdir.

 3. 3
  Evden SMS avantajları nelerdir?
  • Kullanımı kolay bir arayüz üzerinden, müşteri istediği zaman kolaylıkla gönderim yapabilir.
  • SMS’ler başlık (alfanümerik) ile belirlenen zamanda gönderilebilir.
  • Tüm operatör abonelerine gönderilebilir.
  • Geri dönüşleri ve kaç kişiye ulaştığı raporlanabilir.
  • Mesaj içeriği, gönderilen abone bazında farklılaştırılabilir.
 4. 4
  Evden SMS ücretlendirmesi nasıl yapılır?

  Evden SMS fiyatları, “Taahhütsüz Evdev SMS ” ve “Taahhütlü Evden SMS ” olmak üzere 2 ayrı şekilde fiyatlandırılır.

  • Taahhütsüz Evden SMS Ücretlendirme

  Her ayın 1’i ile son günü arasında gönderilen SMS adetleri tarifede hangi aralığa denk geliyorsa, SMS’ler o birim fiyattan ücretlendirilir.

  • Taahhütlü Evden SMS Ücretlendirme

  Bireysel abonemiz 12 ay içinde göndermeyi taahhüt ettiği SMS adedini Telus’a bildirir. Bireysel abonemiz taahhüt ettiği adedi aşarsa, paketi aşan SMS’ler yine Bireysel abonemizin taahhüt ettiği baremin birim SMS fiyatından ücretlendirilir. 12. ay sonunda taahhüt edilen adette SMS gönderimi yapılmadıysa, aşağıdaki hesaplama yöntemleri sonucu elde edilecek tutarlar arasından müşterinin lehine olan tutar faturalanır.

  a) Taahhüt Formu’nun imzalanma tarihindeki Taahhütlü Toplu Kısa Mesaj Tarifesi birim bedeli ile Taahhütsüz Toplu Kısa Mesaj Tarifesinin en üst baremine karşılık gelen birim bedel arasındaki farkın Taahhüt Formu kapsamında gönderilen başarılı toplu mesaj adedi ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar.

  b) Taahhüt Formu’nun imzalanma tarihindeki Taahhütlü Toplu Kısa Mesaj Tarifesi birim bedeli ile, söz konusu sona erme tarihi itibariyle Taahhüt Formu kapsamında gönderilmeyen toplu mesaj adedi ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar.

  c) Yetkili operatör ile imzalamış olduğumuz yürürlükte olan Toplu Mesajlaşma Servisleri Taahhütnamesi’ninin (”Toplu Mesaj Taahhütnamesi”) olması durumunda Telus üzerinden gönderilen kısa mesaj gönderim adedi ve Toplu Mesaj Taahhütnamesi kapsamında yapılan kullanımların toplamı Taahhütname’nin imzalanma tarihindeki Taahhütlü Toplu Kısa Mesaj Tarifesi birim bedeli ile Taahhütsüz Toplu Kısa Mesaj Tarifesinin en üst baremine karşılık gelen birim bedel arasındaki farkın söz konusu sona erme tarihi itibariyle Taahhüt Formu kapsamında göndermiş olduğumuz başarılı Toplu mesaj adedi ile çarpılması suretiyle bulunacak tutar.

  d) Taahhüt Formu ve Toplu Mesaj Taahhütnamesi kapsamında yapılan kullanımların birlikte hesaplanarak Taahhüt Formu kapsamında gönderilmeyen toplu mesaj adedi ile çarpılarak elde edilecek tutar.

NASIL BAŞVURABİLİRİM ?